بدون نظر
همانطورکه مطلع هستید ما ایرانی ها به خاطر شرایط خاصی که در آن قرار داریم امکان خرید بازی را از مارکت های رسمی یا معتبر بین المللی نداریم و تنها راه، خرید این بازی ها از فروشگاه ها و مارکت های داخلی مانند گیم بایت است یا می تونید از طریق سایت های واسط مانند برچسب بازی مورد نظرتون رو مبادله کنید.
هدف این آموزش هم راحت شدن مراحل خرید بازی یا مبادله آن است که شما در مراحلی نیازمند غیرفعال کردن تایید دورحله ای یوپلی یا غیرفعال کردن استیم گارد هستید که مراحل هم بسیار سادست که کامل برای شما توضیح دادیم. چگونه تایید دو مرحله‌ای یوپلی را غیر فعال کنیم؟
وارد اکانت یوپلی شوید – از قسمت پروفایل گزینه account information را انتخاب کنید – در کادر 2 step verification بر روی گزینه manage کلیک کرده تا به صفحه مدیریت اکانت یوپلی هدایت شوید البته می‌توانید به صورت مستقیم هم از این لینک وارد مدیریت اکانت یوپلی شوید و تفاوتی ندارد.
حالا مطابق تصویر در قسمت 2 step verification گزینه manage را انتخاب می‌کنیم و مطابق تصویر کادر زیر باز می‌شود و با کلیک بر روی Deactive تایید دومرحله ای اکانت مورد نظر ما غیرفعال خواهد شد. برای فعالسازی مجدد هم همین مراحل را طی می‌کنیم با این تفاوت که در پایان گزینه active را می‌زنیم.
اما برای غیرفعال کردن استیم گارد، وارد اکانت خود ‌شوید و به بخش setting بروید، details account را انتخاب کنید در صفحه باز شده manage steam guard account را پیدا کرده و انتخاب کنید حالا در صفحه باز شده، مطابق شکل بر روی گزینه turn steam guard off کلیک کنید و به همین سادگی استیم گارد شما غیرفعال می‌گردد.

و برای فعالسازی هم مطابق همین مراحل پیش می‌رویم و در پایان get steam guard codes را انتخاب می‌کنیم که هم می‌توانید به صورت ایمیل و یا از طریق پیامک کد را دریافت کنید و به خودتان بستگی دارد. در پایان توصیه ما به شما این است که به خاطر امنیت بیشتر همیشه استیم گار اکانت فعال باشد همانطور که استیم گارد معمولا به صورت پیشفرض بر روی همه ی اکانت ها فعال است .

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.